Maillol litografier

Maillol litografier
Maillol litografier
Maillol litografier
Maillol litografier
Maillol litografier
Maillol litografier

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MAILLOL, Aristide (Frankrike 1861-1944) (2): Nakenakter, en signerad i trycket, den andra bär signatur och numrering, litografier, 36x22 cm

223081

2013-12-28