Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JANSSON, Knut (1882-1966): Motiv från Långholmsparken i Stockholm, signerad Knut Jansson, a tergo daterad 1934, olja på duk, 25x41 cm
223108
2013-12-26
Gör en kostnadsfri värdering här