Mike Walsh

Mike Walsh
Mike Walsh
Mike Walsh
Mike Walsh

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

WALSH, Mike (USA, född 1948): "Last disaster 17", The funeral of Andy Warhol
signerad och daterad a tergo Mike Walsh -91, silkscreen på duk, 84,5x120 cm

Kantmärken

223119

2014-01-24