Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BÉVE, Eva (1871-1922): "Papegojan", signerad och daterad Eva Béve 1913, färgträsnitt, bladmått 41,5x28,5 cm, bildyta 29x20,5 cm, oramad
Hanteringsveck i marginalen
223122
2013-12-28
Gör en kostnadsfri värdering här