Eva Béve färgträsnitt

Eva Béve färgträsnitt
Eva Béve färgträsnitt
Eva Béve färgträsnitt
Eva Béve färgträsnitt
Eva Béve färgträsnitt
Eva Béve färgträsnitt

Klubbat för:

1 000 SEK

1 000 SEK

BÉVE, Eva (1871-1922): "Papegojan", signerad och daterad Eva Béve 1913, färgträsnitt, bladmått 41,5x28,5 cm, bildyta 29x20,5 cm, oramad

Hanteringsveck i marginalen

223122

2013-12-28