Agnes Cleve akvarell

Agnes Cleve akvarell
Agnes Cleve akvarell
Agnes Cleve akvarell
Agnes Cleve akvarell

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

CLEVE, Agnes (1876-1951): "Fullt ös", signerad A Cleve, akvarell, 41x35 cm

223141

2013-12-26