Mats Norryd gouache

Mats Norryd gouache
Mats Norryd gouache

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NORRYD, Mats (1944-89): "Nutidspolka", signerad och daterad Mats Norryd -74, gouache, ca 49x64,5 cm,
Förlaga till mappen "En Hyllning till Taube", 1974.

223145

2013-12-26