Byrå med lådor

Byrå med lådor
Byrå med lådor
Byrå med lådor
Byrå med lådor
Byrå med lådor
Byrå med lådor
Byrå med lådor
Byrå med lådor

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, Louis XVI-stil, 1900-tal, fanérat i olika träslag, intarsiadekor, 3 lådor, höjd 69, 36x36 cm

Skador, maskstunget, ett ben av

223149

2013-12-26