Karmstolar
2013-12-28
223154
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
KARMSTOLAR, 7 st, England, 1800-tal, betsad och bonad bok, stoppade sitsar
Skador, lagningar, fläckar