Stol 1700-tal

Stol 1700-tal
Stol 1700-tal
Stol 1700-tal
Stol 1700-tal
Stol 1700-tal
Stol 1700-tal
Stol 1700-tal
Stol 1700-tal
Stol 1700-tal
Stol 1700-tal
Stol 1700-tal
Stol 1700-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOL, rokoko, 1700-tal, Stockholmsarbete, skuren dekor, stoppad sits

Skador, maskstungen, senare fotavslut, renoverad och kompletterad

223157

2013-12-26