Stol 1700-tal
2013-12-26
223157
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STOL, rokoko, 1700-tal, Stockholmsarbete, skuren dekor, stoppad sits
Skador, maskstungen, senare fotavslut, renoverad och kompletterad