Klaffbord England
2013-12-26
223160
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BORD med klaffar, England, 1800-tal, fanérat i mahogny, nyckelbussningar i pärlemor, höjd 64, 86x53 cm
Smärre ytskador, nycklar saknas