Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BIBLIOTEKSBORD, valnöt, skivan 1700-tal, underredet 1900-tal, skuren dekor, höjd 78, 153X64 cm
Slitage, skador.
223180
2013-12-27
Gör en kostnadsfri värdering här