Biblioteksbord

Biblioteksbord
Biblioteksbord
Biblioteksbord
Biblioteksbord
Biblioteksbord
Biblioteksbord
Biblioteksbord
Biblioteksbord

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BIBLIOTEKSBORD, valnöt, skivan 1700-tal, underredet 1900-tal, skuren dekor, höjd 78, 153X64 cm

Slitage, skador.

223180

2013-12-27