Salongsgrupp
2013-12-27
223184
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
SALONGSGRUPP, 3 dlr, bestående av: 1 par karmstolar samt soffa, Louis XVI-stil, omkring 1900, träskuren dekor, krönt av genombruten rosett, fleuroner, kanelerade ben, delvis förgylld
Slitage