Golvlampor

Golvlampor
Golvlampor

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLVLAMPOR, 2 st, varav en design Hans Agne Jakobsson, Markaryd, mässing, 1970-tal, höjd 162 resp 145 cm

Fläckar och ytslitage

223185

2013-12-27