Edward Hald vas

Edward Hald vas
Edward Hald vas
Edward Hald vas
Edward Hald vas
Edward Hald vas
Edward Hald vas

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VAS, Edward Hald, Orrefors, Fiskgraal, dekor av fiskar och sjögräs i grönt, signerad Edward Hald, ORREFORS SWEDEN GRAAL nr 1415, höjd 13 cm

Repor

223198

2013-12-27