Ljustakar 1 par 1700-tal

Ljustakar 1 par 1700-tal
Ljustakar 1 par 1700-tal
Ljustakar 1 par 1700-tal
Ljustakar 1 par 1700-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, 1700-tal, en stämplad Johan Kruth I, Norrköping (1752-1800), höjd ca 19 cm

Bucklade

223210

2013-12-27