Klubbat för:
7 200 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
NORDHOLM, Thage (1927-90): "Rallarros", olja på duk, signerad Thage Nordholm, daterad atergo 1982, 67x87 cm
Zustandsbeschreibung
223222
2013-12-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner