Bridgebord

Bridgebord
Bridgebord
Bridgebord
Bridgebord
Bridgebord
Bridgebord

Klubbat för:

500 SEK

1 000 SEK

BRIDGEBORD, 1900-tal, vridbart, höjd 54, 70x44 cm

Ytskador, slitage

223228

2013-12-27