Telma Emen oljemålning

Telma Emen oljemålning
Telma Emen oljemålning
Telma Emen oljemålning
Telma Emen oljemålning
Telma Emen oljemålning
Telma Emen oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EMEN, Telma (Samtida): "Konstnärens dilemma", olja på duk, signerad Telma, ca 61x50 cm

223234

2013-12-27