Sekretär 1800-tal
Klubbat för:
6 200 SEK
10 000 SEK
SEKRETÄR, sengustavianskt stockholmsarbete, mahognyfanér, beslag, draghandtag och bärhandtag av mässing, skiva av vit marmor, höjd 120, 114x57 cm
Renoverad, smärre skador, dekor och listdelar saknas
223236
2013-12-30