Sekretär 1800-tal

Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal

Klubbat för:

6 200 SEK

10 000 SEK

SEKRETÄR, sengustavianskt stockholmsarbete, mahognyfanér, beslag, draghandtag och bärhandtag av mässing, skiva av vit marmor, höjd 120, 114x57 cm

Renoverad, smärre skador, dekor och listdelar saknas

223236

2013-12-30