Thure Wahlström oljemålning

Thure Wahlström oljemålning
Thure Wahlström oljemålning
Thure Wahlström oljemålning
Thure Wahlström oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WAHLSTRÖM, Thure (född 1908): Marknadsscen, signerad och daterad Th. S. Wahlström-56, olja på duk, 35x45 cm

223242

2013-12-27