Figurin förgyllt silver

Figurin förgyllt silver
Figurin förgyllt silver
Figurin förgyllt silver
Figurin förgyllt silver
Figurin förgyllt silver
Figurin förgyllt silver
Figurin förgyllt silver
Figurin förgyllt silver
Figurin förgyllt silver
Figurin förgyllt silver

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FIGURIN, förgyllt sterlingsilver och emalj, föreställande en mås på en klippa av sten, SúHai, Kina, 1960-tal, begränsad upplaga, nr 205/1200, höjd 10 cm, originaletui

223260

2013-12-27