Karmstolar i empire Frankrike

Karmstolar i empire Frankrike
Karmstolar i empire Frankrike
Karmstolar i empire Frankrike
Karmstolar i empire Frankrike
Karmstolar i empire Frankrike
Karmstolar i empire Frankrike
Karmstolar i empire Frankrike
Karmstolar i empire Frankrike
Karmstolar i empire Frankrike
Karmstolar i empire Frankrike

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ARMLÄNSTOLAR, 2 st snarlika, empire 1800-talets första hälft, Frankrike, karmar med dekor psykopomper, mahogny

Slitage

223271

2013-12-28