Skåp

Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SKÅP med vitrinöverdel, Danmark, empirestil, mahognyfanér, beslag i förgylld mässing, skyltmärkt Magasin du Nord, Kiöbenhavn, höjd 203, 99x77 cm

Repor, nyckel saknas

223303

2013-12-28