Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
SKÅP med vitrinöverdel, Danmark, empirestil, mahognyfanér, beslag i förgylld mässing, skyltmärkt Magasin du Nord, Kiöbenhavn, höjd 203, 99x77 cm
Repor, nyckel saknas
223303
2013-12-28
Gör en kostnadsfri värdering här