Spegel med konsol
Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SPEGEL med KONSOL, 1800-tal, empire, mahognyfanér, bronserade dekorelement, baksida bär spår av etikett, bordsskiva med marmorimitation, fotavslut med förgyllda lejontassar, totalhöjd 180+77, bredd 94 cm
Senare spegelglas, fanérskador
223304
2013-12-28