Spegel med konsol

Spegel med konsol
Spegel med konsol
Spegel med konsol
Spegel med konsol
Spegel med konsol
Spegel med konsol
Spegel med konsol
Spegel med konsol
Spegel med konsol
Spegel med konsol

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SPEGEL med KONSOL, 1800-tal, empire, mahognyfanér, bronserade dekorelement, baksida bär spår av etikett, bordsskiva med marmorimitation, fotavslut med förgyllda lejontassar, totalhöjd 180+77, bredd 94 cm

Senare spegelglas, fanérskador

223304

2013-12-28