Säng Karl Johan

Säng Karl Johan
Säng Karl Johan
Säng Karl Johan
Säng Karl Johan
Säng Karl Johan
Säng Karl Johan
Säng Karl Johan
Säng Karl Johan

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SÄNG, 1800-tal, Karl Johan, mahognyfanér, bäddmått ca 186x161 cm

Omonterad lösa delar, slitage och fuktfläckar, kompletterad

223305

2013-12-28