Väggpendyl gustavianskt stockholmsarbete
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
VÄGGPENDYL, gustavianskt stockholmsarbete, signerad Joh. Nyberg, Stockholm (Johan N, 1740-1801), förgylld, höjd ca 95x50 cm
Nyckel och pendel finns, trasiga dekorelement medföljer, slitage och skador
223323
2013-12-29