Väggpendyl gustavianskt stockholmsarbete

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VÄGGPENDYL, gustavianskt stockholmsarbete, signerad Joh. Nyberg, Stockholm (Johan N, 1740-1801), förgylld, höjd ca 95x50 cm

Nyckel och pendel finns, trasiga dekorelement medföljer, slitage och skador

223323

2013-12-29