Jonas Bohlin

Jonas Bohlin
Jonas Bohlin
Jonas Bohlin
Jonas Bohlin

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BOHLIN, Jonas (född 1953): Kvinna med dragspel, signerad och daterad J.Bohlin -90, färglitografi, H.C. VII / XXXII, 73x45 cm

223325

2013-12-28