Per Wilhelm Cedergren oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CEDERGREN, Per Wilhelm (1820-1896): Segelfartyg i havsvik, signerad P.W Cedergren, olja på pannå, 23x30 cm

223327

2013-12-28