Syskrin 1900-tal

Syskrin 1900-tal
Syskrin 1900-tal
Syskrin 1900-tal
Syskrin 1900-tal
Syskrin 1900-tal
Syskrin 1900-tal
Syskrin 1900-tal
Syskrin 1900-tal
Syskrin 1900-tal
Syskrin 1900-tal
Syskrin 1900-tal
Syskrin 1900-tal
Syskrin 1900-tal
Syskrin 1900-tal
Syskrin 1900-tal
Syskrin 1900-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SYSKRIN, på benställning, 1900-tal, karvsnittsdekor, ek, inredd med masurbjörks- och mahognyfaner, lister och beslag i mässing, höjd 79, 63x57 cm

Torrsprickor, nyckel saknas

223328

2013-12-29