Salongsbord nyrokoko

Salongsbord nyrokoko
Salongsbord nyrokoko
Salongsbord nyrokoko
Salongsbord nyrokoko
Salongsbord nyrokoko
Salongsbord nyrokoko

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SALONGSBORD, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, fanérat i valnöt, höjd 73, diameter 107 cm

Hjultrissor saknas, smärre fläckar och ytskador

223339

2014-01-08