Skrivbord 1900-tal

Skrivbord 1900-tal
Skrivbord 1900-tal
Skrivbord 1900-tal
Skrivbord 1900-tal
Skrivbord 1900-tal
Skrivbord 1900-tal
Skrivbord 1900-tal
Skrivbord 1900-tal

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, sengustaviansk stil, 1900-tal, mahogny, lister och beslag i mässing, höjd 76, 120,5x65 cm

Ytslitage

223347

2013-12-29