Dumbwaiter

Dumbwaiter
Dumbwaiter
Dumbwaiter
Dumbwaiter
Dumbwaiter
Dumbwaiter

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD, England, omkring 1900, sk "Dumbwaiter", mahogny, total höjd 87 cm

Ett ben med lagning, smärre fanérskador

223363

2013-12-29