Kung Adolf Fredrik oljemålning

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Porträtt av kung Adolf Fredrik enligt etikett a tergo: "HAMBURG. Hertzog Adolph Friedrich von Holstein König von Schweden 1751-1771", olja på pannå, 41x34 cm

Smärre ytskador

223364

2013-12-29