Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CARLI, G (1900-tal): "La forkola", Årklykan, signerad och daterad G Carli 1963, skulpterat trä, total höjd med sockel 63 cm
223366
2013-12-28
Gör en kostnadsfri värdering här