Haakon Jensen Kaulum oljemålning

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

KAULUM, Haakon Jensen (Norge 1863-1933): Lotskutter från Ålesund, signerad och daterad Kaulum 1891, olja på duk, 110x156 cm

Dukhål och ytskador

223386

2014-01-03