Klubbat för:
15 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
KAULUM, Haakon Jensen (Norge 1863-1933): Lotskutter från Ålesund, signerad och daterad Kaulum 1891, olja på duk, 110x156 cm
Dukhål och ytskador
223386
2014-01-03
Gör en kostnadsfri värdering här