Skål på fot Erik Höglund

Skål på fot Erik Höglund
Skål på fot Erik Höglund
Skål på fot Erik Höglund
Skål på fot Erik Höglund
Skål på fot Erik Höglund
Skål på fot Erik Höglund

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅL på fot, signerad och daterad E. (Erik) Höglund Chribska -92, höjd 16,5, diameter 34 cm

223409

2013-12-29