Vas Ulla Forsell

Vas Ulla Forsell
Vas Ulla Forsell
Vas Ulla Forsell
Vas Ulla Forsell

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VAS, signerad och daterad Ulla Forsell -00, blå glasmassa, höjd 28 cm

223412

2013-12-29