Orientmatta

Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

ORIENTMATTA, semiantik, Lahore, ca 530x384 cm

Ställvis hårdare slitage, retuscher, lagningar

223415

2013-12-31