Olof Walfrid Nilsson oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NILSSON, Olof Walfrid (1868-1956): Fjällandskap med kåta, signerad Olof W. Nilsson, olja på duk, 51x70 cm

Färgbortfall

223419

2013-12-29