Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
NILSSON, Olof Walfrid (1868-1956): Fjällandskap med kåta, signerad Olof W. Nilsson, olja på duk, 51x70 cm
Färgbortfall
223419
2013-12-29
Gör en kostnadsfri värdering här