Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
DAHLGREN, Jan (samtida): "Elephant Walk 2", signerad Jan Dahlgren, 61/137, färgetsning, 79x50 cm
223456
2013-12-29
Gör en kostnadsfri värdering här