Barnstol äldre

Barnstol äldre
Barnstol äldre
Barnstol äldre
Barnstol äldre
Barnstol äldre
Barnstol äldre
Barnstol äldre
Barnstol äldre
Barnstol äldre
Barnstol äldre
Barnstol äldre
Barnstol äldre
Barnstol äldre
Barnstol äldre

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BARNSTOL, 1900-talets första hälft, bok, höjd 85 cm

Slitage, ryggstöd med skada

223472

2013-12-29