Mats Nilsson grafiskt blad

Mats Nilsson grafiskt blad
Mats Nilsson grafiskt blad

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NILSSON, Mats (född 1952): "Sheriff", signerad Mats Nilsson och numrerad 175/200, grafiskt blad, bladmått 88x69 cm, oramad

Smärre hanteringsveck

223474

2013-12-29