Utdragssäng i valnöt
2013-12-29
223478
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
UTDRAGSSÄNG, enkel, 1800-tal, valnöt, bäddmått bredd 87 cm, gavelns höjd 145 cm
Skador, lösa dekordelar