Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BOKSKÅP, empirestil, 1800-tal, mahognyfanér, höjd 161, 133x45 cm
Ett glas saknas på dörren, fanérskador, renoverad och kompletterad, lösa dekorelement, nyckel saknas
223482
2013-12-29
Gör en kostnadsfri värdering här