Bokhylla med glasdörrar i empirestil

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BOKSKÅP, empirestil, 1800-tal, mahognyfanér, höjd 161, 133x45 cm

Ett glas saknas på dörren, fanérskador, renoverad och kompletterad, lösa dekorelement, nyckel saknas

223482

2013-12-29