CF Reuterswärd etsningar

CF Reuterswärd etsningar
CF Reuterswärd etsningar
CF Reuterswärd etsningar
CF Reuterswärd etsningar
CF Reuterswärd etsningar
CF Reuterswärd etsningar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934): (3) Kompositioner, signerade CFR, ea, 32/90 samt 75/90, etsningar, rammått 44x37 resp 43x47 cm

223495

2013-12-29