Tallrikar Kangxi (1662-1722)

Tallrikar Kangxi (1662-1722)
Tallrikar Kangxi (1662-1722)
Tallrikar Kangxi (1662-1722)
Tallrikar Kangxi (1662-1722)

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

TALLRIKAR, 3 st, porslin, Kina, 16/1700-tal, dekor i underglasyrblått med motiv av fenixfåglar, diameter 21,5 cm

Nagg

223514

2013-12-30