Matbord rokokostil

Matbord rokokostil
Matbord rokokostil
Matbord rokokostil
Matbord rokokostil
Matbord rokokostil
Matbord rokokostil
Matbord rokokostil
Matbord rokokostil

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATBORD, 1900-talets första hälft, fanérat i valnöt, rokokostil, höjd 74, diameter 110 cm, 2 iläggsskivor medföljer

Underrede med smärre ytskador

223525

2013-12-30